AdresaSK Dynamo Č. Budějovice, a.s. Střelecký ostrov 3 370 21 České Budějovice

Mapa

Články SK Dynamo České Budějovice

• Dynamo získalo premiérový bod v sezoně, doma remizovalo s Bohemians

31/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v 7. kole Chance Ligy s Bohemians Praha 1905 bez branek a jako poslední v aktuální ligové sezoně soutěže získali první bod. Hosté měli v zápase více ze hry, ale v koncovce byli nepřesní. Dynamo s "Klokany" v lize posedmé za sebou neprohrálo, na poslední příčce neúplné tabulky ztrácí dva body na Teplice, které mají utkání k dobru. Bohemians zvítězili v jediném z minulých šesti kol a patří jim devátá pozice.
    • Dukla po třech kolech zabrala a porazila Dynamo. Jihočeši zůstávají bez bodu

25/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly Praha v 6. kole Chance Ligy porazili doma 3:0 České Budějovice a připsali si druhé vítězství v sezoně. Nováčka poslal do vedení v 57. minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Štěpán Šebrle a záhy zvýšil Muris Mešanovič. V první minutě nastavení přidal pojistku při svém ligovém debutu Martin Ambler. Celek z Julisky bodoval po třech kolech a posunul se na 13. místo neúplné tabulky. Poslední Dynamo zůstává jako jediný tým bez bodu.
    • Plzeň zvítězila v Českých Budějovicích a v tabulce se posunula na druhé místo

18/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně zvítězili v 5. kole Chance Ligy v Českých Budějovicích hladce 3:0. Západočeši udrželi neporazitelnost v sezoně, vyhráli čtvrtý z pěti zápasů tohoto ročníku nejvyšší soutěže a z druhého místa v tabulce nadále ztrácejí dva body na vedoucí Spartu. Favorita poslal v 31. minutě do vedení z penalty Erik Jirka a po změně stran se trefili Cadu s Lukášem Kalvachem. Jihočeši prohráli i třetí utkání po příchodu trenéra Františka Straky a na posledním místě tabulky jako jediní v soutěži stále čekají na první bod.