Mapa

Články FC SILON Táborsko

• Jihočeská odveta skončila remízou. Dynamo zůstává prvoligové

02/06/2024 | Reportáže
      Pořádně pikantní nádech měla barážová bitva dvou sousedů z jižních Čech. Prvoligové Dynamo chtělo v odvetě na půdě soupeře potvrdit těsný náskok z prvního zápasu a v osmnácté minutě se zásluhou přesné střely Jana Suchana dostalo do vedení. Domácí však před zaplněným stadionem dokázali barážový dvojduel zdramatizovat, vyrovnání zařídil po hodině hry Jan Plachý. Následná převaha druholigového celku již k radosti nevedla, po remíze 1:1 se tak z účasti v nejvyšší české soutěži pro příští sezonu radovaly České Budějovice.
    • Dynamo v jihočeském derby otočilo duel s Táborskem. V nastavení rozhodl Nikl

30/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic porazili v úvodním utkání baráže o FORTUNA:LIGU po obratu Táborsko 2:1. Hosté, jakožto třetí nejlepší celek z druhé ligy, v jihočeské derby vedli, když se před přestávkou trefil z penalty Bojan Dordič. Za Dynamo, které se do baráže dostalo jako předposlední tým z FORTUNA:LIGY, vyrovnal ve druhé půli rovněž z pokutového kopu Jan Suchan. Rozhodující branku vstřelil v nastaveném čase Matouš Nikl.