16SK Dynamo České Budějovice92:231

Zprávy

• Liberec za poločas otočil zápas s houževnatou Duklou, zazářil Letenay

28/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v 10. kole Chance Ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1. Nováčka soutěže poslal do vedení už ve druhé minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Jakub Zeronik, krátce po změně stran se ale dvakrát prosadil střídající Lukáš Letenay a v 56. minutě přidal pojistku Michal Hlavatý. V nastavení uzavřel skóre Denis Višinský.
    • Kliment vystřílel vítězství Olomouce nad Duklou, za hosty se trefil Řezníček

22/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce porazili v 9. kole Chance Ligy Duklu Praha 2:1. Obě branky Sigmy dal Jan Kliment, který se prosadil v úvodní a pak 59. minutě. Nejlepší střelec v ročníku nejvyšší soutěže má na čele tabulky kanonýrů už devět branek. V 74. minutě snížil střídající Jakub Řezníček, ale srovnat už nováček nedokázal.
    • Karviná znovu neinkasovala, po Baníku remizovala bez gólů i s Duklou

01/09/2024 | Reportáže
      Karvinští fotbalisté remizovali v sedmém kole Chance Ligy doma s pražskou Duklou 0:0. Slezané bodovali ve třetím kole v řadě, nováček soutěže Dukla zase podruhé za sebou. Oba týmy ale zároveň zvítězily v jediném z minulých pěti ligových duelů. Karviná doma v sezoně nejvyšší soutěže nevyhrála ani na čtvrtý pokus a je desátá. Pražané venku v ligovém ročníku ani ve třetím utkání neskórovali, poprvé tam však bodovali a jsou dvanáctí.
    • Dukla po třech kolech zabrala a porazila Dynamo. Jihočeši zůstávají bez bodu

25/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly Praha v 6. kole Chance Ligy porazili doma 3:0 České Budějovice a připsali si druhé vítězství v sezoně. Nováčka poslal do vedení v 57. minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Štěpán Šebrle a záhy zvýšil Muris Mešanovič. V první minutě nastavení přidal pojistku při svém ligovém debutu Martin Ambler. Celek z Julisky bodoval po třech kolech a posunul se na 13. místo neúplné tabulky. Poslední Dynamo zůstává jako jediný tým bez bodu.
    • Hradec porazil Duklu a doma zůstává stoprocentní. Rozhodl Mihálik

17/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové v 5. kole Chance Ligy porazili na svém hřišti pražskou Duklu 1:0 a vyhráli doma i třetí utkání v sezoně nejvyšší soutěže. Jediný gól vstřelil na konci první půle Ondřej Mihálik, jeho spoluhráč Adam Vlkanova neproměnil v 19. minutě penaltu. "Votroci" se posunuli s devíti body na čtvrté místo neúplné tabulky, nováček soutěže prohrál čtvrté z úvodních pěti kol a se třemi body je předposlední.
    • Jablonec proti Dukle ukončil čekání na výhru venku, Pražané nedali penaltu

10/08/2024 | Reportáže
      Jablonečtí fotbalisté zvítězili ve čtvrtém kole Chance Ligy na hřišti pražské Dukly 2:0. Dominik Hollý a střídající Bienvenue Kamanikana z Burundi svými góly pomohli Severočechům v neúplné tabulce na páté místo. Střídající domácí hráč Jakub Barac neproměnil penaltu, ligový nováček prohrál po svém návratu mezi elitu třetí ze čtyř zápasů, z toho druhý doma.
    • Sparta zůstává stoprocentní, odpor Dukly zlomil Vitík

02/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty porazili doma v pražském derby nováčka Duklu 2:0 a i ve 3. kole Chance Ligy zvítězili. O triumfu obhájců titulu rozhodli Martin Vitík a po změně stran z penalty Veljko Birmančevič. Svěřenci dánského trenéra Larse Friise po úterním postupu přes irský Shamrock Rovers v kvalifikaci Ligy mistrů uspěli i v pátém soutěžním utkání v ročníku, ve všech dali minimálně dvě branky. Zároveň se ideálně naladili na úterní úvodní duel 3. předkola "milionářské" soutěže s rumunským FCSB.
    • Dukla slaví premiérovou výhru, po chybě brankáře Reichla zdolala Bohemians

27/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly se na druhý pokus po návratu do nejvyšší domácí soutěže dočkali první výhry. V pražském derby porazili v utkání 2. kola Chance Ligy Bohemians 1905 1:0. O šťastný gól se ve druhé půli postaral Dominik Hašek. Tým z Julisky zvítězil v nejvyšší soutěži poprvé od března 2019, kdy porazil Karvinou 2:1. Oba soupeři dohrávali o deseti bez vyloučených hráčů. Červenou kartu dostal nejprve domácí Lukáš Matějka, po přestávce hostující Martin Dostál.
    • Nováček na úvod bez bodu. Na Julisce kralovala Plzeň, dala tři góly

20/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně vstoupili do ligové sezony výhrou 3:1 na stadionu jediného nováčka Chance Ligy Dukly Praha. Západočeský favorit rozhodl utkání prvního kola už v úvodním dějství, kdy se trefili Sampson Dweh a z penalty Pavel Šulc. Po změně stran si dal vlastní gól domácí Jan Peterka, v 81. minutě snížil střídající Filip Špatenka.
    • Příbram otočila ve druhém poločase zápas s Duklou, přesto bude hrát baráž

25/05/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v závěrečném pátém kole skupiny o záchranu doma porazili sestupující Duklu 3:2, ale musí do baráže o FORTUNA:LIGU proti třetímu celku druhé nejvyšší soutěže Brnu. Středočeský nováček v tabulce skončil na čtrnáctém místě za Bohemians 1905, kterým stačila remíza 1:1 s Opavou. "Klokani" sice získali stejně bodů jako Příbram, ale na třináctou pozici je posunulo lepší postavení po základní části.
    • Slovácko na Dukle nevyužilo dlouhou přesilovku, týmy se rozešly bez branek

18/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka remizovali ve čtvrtém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti sestupující pražské Dukly bez branek, přestože domácí hráli od 23. minuty bez vyloučeného obránce Daniela Součka. Dejvický celek nevyhrál podeváté za sebou, naopak Slovácko natáhlo neporazitelnost na pět utkání.
    • Dukla prohrála v Karviné a po osmi letech sestupuje z FORTUNA:LIGY

14/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Dukly po osmi letech opouštějí FORTUNA:LIGU. Pražané v třetím kole finále ve skupině o záchranu prohráli v Karviné 0:3 a dva zápasy před koncem sezony už nemají šanci opustit poslední místo v tabulce, které jako jediné znamená přímý sestup z nejvyšší soutěže. Dva góly Slezanů dal Tomáš Wágner a jednou se trefil Dávid Guba, za bezbrankového stavu neproměnil hostující Jakub Podaný penaltu.
    • Dukla v případě ztráty bodů sestoupí, Ostrava bude hrát s Libercem o páté místo

13/05/2019 | Preview
      Praha - Pětizápasové finále FORTUNA:LIGY má v úterý a ve středu na programu vložené třetí kolo. V úterý se odehrají všechny tři duely skupiny o záchranu a v jednom z nich bude Dukla odvracet hrozbu pádu z nejvyšší soutěže. Pokud poslední Pražané na hřišti předposlední Karviné nevyhrají, stanou se prvním sestupujícím. Ve skupině o titul Ostrava v přímém souboji o páté místo přivítá šestý Liberec.
    • Zlín v prvním zápase skupiny o Evropu porazil Olomouc gólem Hlinky

03/05/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína vstoupili vítězně do finálové části FORTUNA:LIGY. Po výborném výkonu zejména v prvním poločase v prvním zápase semifinále skupiny o Evropu porazili 1:0 Olomouc. O vítěznou premiéru dosavadního asistenta trenéra Jana Kameníka, který v úterý nahradil odvolaného Romana Pivarníka, se ve 20. minutě postaral sváteční střelec Marek Hlinka. Olomouc nebodovala se Zlínem po devíti zápasech. Odveta se hraje příští neděli na Hané.