16SK Dynamo České Budějovice92:231

Zprávy

• Jablonec po přestávce ukončil gólový půst a zdolal oslabený Hradec Králové

28/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce v utkání 10. kola Chance Ligy porazili Hradec Králové 2:0 a posunuli se na pátou příčku neúplné tabulky. Ve 33. minutě dostal červenou kartu bývalý křídelník Severočechů Václav Pilař a domácí po změně stran přesilovku využili. V 64. minutě otevřel skóre Michal Beran a pojistku přidal střídající Matěj Polidar.
    • Karviná slaví první domácí triumf, tři body trefil Vecheta

21/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné porazili doma v 9. kole Chance Ligy Jablonec 1:0 a na pátý pokus poprvé v sezoně nejvyšší soutěže zvítězila na vlastním hřišti. Zápas již v prvním poločase rozhodl Filip Vecheta. Karviná se v neúplné tabulce posunula na osmou příčku se stejným bodovým ziskem jako šestý Jablonec.
    • Slovácko neprohrálo pět kol v řadě, duel s Jabloncem skončil smírně

31/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka remizovali v 7. ligovém kole s Jabloncem 0:0. Tým z Uherského Hradiště si doma zopakoval tento výsledek potřetí v sezoně, bez branek se rozešel již se Slavií a Bohemians 1905. Severočeši v nejvyšší soutěži se Slováckem popáté za sebou neprohráli. Celek z Uherského Hradiště pět kol po sobě bodoval a v neúplné tabulce je sedmý. Jablonečtí prohráli jediný z posledních pěti ligových zápasů a zůstali čtvrtí.
    • Jablonec otočil duel v Ďolíčku, výhru nad Bohemians trefil Kanakimana

24/08/2024 | Reportáže
      Jablonečtí fotbalisté v šestém kole Chance Ligy zvítězili na stadionu Bohemians 1905 2:1, přestože prohrávali a přežili několik dalších velkých šancí domácích. Ve 14. minutě Júsuf Hilál proměnil penaltu, ale ještě do přestávky vyrovnal přesnou hlavičkou Dominik Hollý a po změně stran rozhodl o třech bodech pro hosty Bienvenue Kanamikana.
    • Sparta vyhrála v Jablonci a zůstává stoprocentní. Trefili se Haraslín a Tuci

17/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v utkání 5. ligového kola zvítězili v Jablonci 2:1 a bez ztráty bodu vedou neúplnou tabulku o dva body před Slavií. Skóre zápasu otevřel Lukáš Haraslín, gólovou pojistku přidal po změně stran Indrit Tuci. V závěru řádného hracího času před dlouhým nastavením snížil Jakub Martinec. Letenští od březnového debaklu 1:6 v Liverpoolu vyhráli v jedenáctém soutěžním zápase venku po sobě. Ve středu je v Malmö čeká úvodní duel závěrečného 4. předkola Ligy mistrů.
    • Jablonec proti Dukle ukončil čekání na výhru venku, Pražané nedali penaltu

10/08/2024 | Reportáže
      Jablonečtí fotbalisté zvítězili ve čtvrtém kole Chance Ligy na hřišti pražské Dukly 2:0. Dominik Hollý a střídající Bienvenue Kamanikana z Burundi svými góly pomohli Severočechům v neúplné tabulce na páté místo. Střídající domácí hráč Jakub Barac neproměnil penaltu, ligový nováček prohrál po svém návratu mezi elitu třetí ze čtyř zápasů, z toho druhý doma.
    • Plzeň poprvé ztratila, v Jablonci po dvou neuznaných gólech jen remizovala

03/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 3. kole Chance Ligy pouze remizovali v Jablonci bez branek. Západočeský favorit po úvodních dvou výhrách poprvé v sezoně nejvyšší soutěže klopýtl a v neúplné tabulce mu patří třetí místo o dva body za vedoucím obhájcem titulu Spartou, která zůstává jediným stoprocentním týmem.
    • Baník porazil Jablonec a slaví první výhru, rozhodl Ewerton

28/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy zdolali ve 2. kole Chance Ligy Jablonec 1:0 a po pohárovém úspěchu s arménským Urartu si připsali i první tři body do ligové tabulky. Jediný gól vstřelil v 53. minutě brazilský kapitán Baníku Ewerton. Severočeši nenavázali na úvodní triumf 2:0 nad Mladou Boleslaví.
    • Kozel začal v Jablonci vítězstvím nad Mladou Boleslaví, ta dohrávala v devíti

20/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili sezonu Chance Ligy porážkou 0:2 v Jablonci a nezvládli generálku na čtvrteční úvodní zápas 2. předkola Konferenční ligy proti litevskému Transinvestu. Domácí poslal do vedení v 31. minutě slovenský záložník Dominik Hollý a pojistku přidal v 80. minutě gruzínský křídelník Vachtang Čanturišvili. Středočeši dohrávali v devíti, na konci první půle byl vyloučen Benson Sakala a v 73. minutě Marek Suchý.
    • Přihraj:Králem asistencí je Matěj Polidar. Jablonecký šikula připravil čtyři góly

30/05/2024 | Aktuální zprávy
      Metrika Přihraj:Král asistencí zná jméno svého posledního vítěze aktuálního ročníku FORTUNA:LIGY. Za období mezi 31. a 35. kolem se z prvenství raduje jablonecký obránce Matěj Polidar, který svým spoluhráčům nahrál na čtyři branky. Všechny tyto přihrávky byly velmi důležité, Severočeši totiž ve všech daných zápasech bodovali.
    • Jablonec si poradil se Zlínem, Moravané sestupují z FORTUNA:LIGY

25/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína prohráli v závěrečném 5. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve Skupině o záchranu v Jablonci 0:1 a po devíti letech sestoupili z nejvyšší soutěže. "Ševci" na stadionu Severočechů, kteří již měli jisté udržení, potřebovali zvítězit, aby se posunuli na jednu ze dvou barážových příček. Místo toho však v nastavení první půle inkasovali jedinou branku po trefě Matouše Krulicha a obsadili poslední příčku tabulky, která jako jediná znamená přímý sestup. Jablonečtí ovládli Skupinu o záchranu a skončili jedenáctí.
    • Dynamo neudrželo slibné vedení a remizovalo s Jabloncem. Zůstává patnácté

19/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic v předposledním 4. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu remizovali s Jabloncem 2:2. Všechny branky padly už v úvodním dějství. Dynamo vedlo 2:0 po gólech Zdeňka Ondráška a Jakoba Tranzisky, hosté ale dokázali ještě do přestávky srovnat po trefách Matěje Náprstka a Miloše Kratochvíla.
    • Jablonec třemi góly rozložil Pardubice a má jistou záchranu

16/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce ve třetím kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu porazili Pardubice 3:0 a získali jistotu setrvání ve FORTUNA:LIZE i pro příští ročník. O výhře domácích rozhodli brankami ve druhém poločase Matěj Polidar, Miloš Kratochvíl a střídající Matěj Náprstek.
    • Jablonec v Ďolíčku rychle vedl, Bohemians v závěru skóre zremizovali

12/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali ve 2. kole nadstavbové Skupiny o záchranu FORTUNA:LIGY doma s Jabloncem 1:1 a definitivně odvrátili hrozbu baráže. Hostům zařídil vedení Francouz Alexis Alégué už ve druhé minutě, tři minuty před koncem normální hrací doby vyrovnal střídající David Huf. Severočeši potřebují k jistotě získat ve třech zbývajících zápasech alespoň dva body.
    • Karviná ztratila vyhraný zápas. Jablonec předvedl last minute obrat

04/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce v prvním kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu porazili Karvinou po obratu v závěru 3:2. O výhře domácích rozhodl v šesté minutě nastavení premiérovým gólem v nejvyšší soutěži střídající Matěj Náprstek. Slezané v utkání dvakrát vedli díky vlastní brance Haidersona Hurtada a po přímém kopu Jiřího Fleišmana, ale v první půli srovnal Vachtang Čanturišvili a v 89. minutě střídající Jakub Martinec.